Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- 울지마, 하라짱Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
LostRated ★ 1.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 일본의 맛을 찾아서, 규슈Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- WhitechapelRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0- 절원의 템페스트Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
JinRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5