Movies
Ratings
404
Extreme JobRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
Terminator: Dark FateRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
DownfallRated ★ 5.0
Cristiano Ronaldo: World at His FeetRated ★ 0.5- RonaldoRated ★ 0.5
RonaldoRated ★ 0.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0