Series
Ratings
70
Fallout Season 2Rated ★ 3.5
RatchedRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Tomorrow and IRated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 3.5
Murder MindfullyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0