Movies
Ratings
14
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Wayward CloudRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0