Movies
Ratings
531
The Novelist's FilmRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 4.0
- SonyeoRated ★ 3.0
- The Cap of FoolsRated ★ 2.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0- Guui Station Exit no.3Rated ★ 3.0
- UmbrellaRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0