Movies
Ratings
91
My BrotherRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0