Series
Ratings
37
Princess HoursRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0