Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.0