Titles you rated
Moorim SchoolRated ★ 2.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
BloodRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0