Series
Ratings
151
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Creature CommandosRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
The PenguinRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5