Titles you rated
MoonlightRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 0.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
1408Rated ★ 2.0
IncantationRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0