Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0