Movies
Ratings
30
Memories of MurderRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0