Movies
Ratings
406
GhostbustersRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.5
Jenny, JunoRated ★ 2.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 1.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.5
Love On-AirRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0