Titles you rated
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 0.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
TwelveRated ★ 1.5
Alien: EarthRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 1.5
Haunted PalaceRated ★ 3.0