Series
Ratings
14
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0