Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 1.5
Orphan BlackRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 2.0
My SunshineRated ★ 1.5
Super Daddy YeolRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 1.5- Sharp3Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5