Movies
Ratings
86
Like a VirginRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Don GiovanniRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0- The Abduction from the SeraglioRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.0