Series
Ratings
55
Bad GuyRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0