Movies
Ratings
806
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5