Series
Ratings
19
Be with YouRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0