Titles you rated
American PrimevalRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Breman!Rated ★ 2.0
BargainRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0