Movies
Ratings
1475
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
DropRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 4.0