Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
LTNSRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0