Series
Ratings
232
Our PlanetRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 4.5
The DinosaursRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Ichikei's CrowRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0