Movies
Ratings
28
FrozenRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5