Movies
Ratings
197
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 0.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0