Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Peeping TomRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Psycho GoremanRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 2.0
RashomonRated ★ 3.0- Witness for the ProsecutionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0