Titles you rated
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- 저널리즘 토크쇼 JRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Begin Again KoreaRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0