Series
Ratings
78
The Boys Season 4Rated ★ 0.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Love VillageRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 0.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 2.0
The Afterparty Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.5
Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5- Money Heist Season 5Rated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0