Series
Ratings
98
Chainsaw ManRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
The Brothers SunRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
EchoRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5