Movies
Ratings
117
Notting HillRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0