Series
Ratings
262
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When the Weather is FineRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0