Series
Ratings
16
KingdomRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0