Series
Ratings
56
Mercy for NoneRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
La MáquinaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Archive 81Rated ★ 3.0
Atlanta Season 4Rated ★ 4.0
Atlanta Season 3Rated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 3.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5