Movies
Ratings
378
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5