Movies
Ratings
335
LUCK KEYRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The ServantRated ★ 0.5
IncendiesRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
I WishRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5