Titles you rated
ShooterRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 2.5