Movies
Ratings
885
Project Hail MaryRated ★ 5.0
TuskRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.5
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Wolf ManRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 1.0
The AnimatrixRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Noriko's Dinner TableRated ★ 3.5
It FollowsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0- TarotRated ★ 1.5
- NoiseRated ★ 2.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0