Series
Ratings
13
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
ChapelwaiteRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Super Wings!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5