Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0