Movies
Ratings
50
PrometheusRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5