Series
Ratings
68
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5