Movies
Ratings
219
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0