Series
Ratings
36
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5