Movies
Ratings
514
WhiplashRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 1.5
Mutt BoyRated ★ 3.5
S.I.U.Rated ★ 2.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 5.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5