Movies
Ratings
108
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 2.5
The EmploymentRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5