Movies
Ratings
565
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
Lego Batman: The Movie - DC Super Heroes UniteRated ★ 3.0