Movies
Ratings
303
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5