Series
Ratings
20
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5